Pracownia stolarska Artecodrew – Studio drewna

Moje zainteresowanie drewnem zaczęło się od samego dzieciństwa.

W 1970 roku mój dziadek pracował w fabryce mebli, miał doświadczenie w produkcji i w piękności rysunku drewna. W domu mieliśmy meble staranie dobrane w idealnym stanie. Stan mebli podtrzymywał mój dziadek i kontrolował każdy szczegół. Wyjątkowe podejście można opisać za pomocą jednego przypadku.

W jeden piękny słoneczny dzień, gdy miałem nie więcej niż 5 lat, wziąłem piękny żelazny kluczyk i postanowił przetestować siłę lakieru kredensu wykonanego z drewna orzechowego. Na kredensie wyraźnie pojawiły się paski w kolorze lekko zielonym. Tego samego dnia, kiedy ja spałem, został zaproszony specjalista, który zrekonstruował powierzchnię, a dla mnie, później, była przeczytana pierwsza lekcja o piękności drzewa i o dbałym podejściu do mebli. Od tego momentu ja zawsze miałem prawdziwy klej kostny, drewniane listwy i sklejkę. 🙂

Dzisiaj mam możliwości wprowadzić w życie ciekawe pomysły, pod własną marką Artecodrew (Artecowood, WoodenPL dla rynku zewnętrznego), opracowywać proces technologiczny do produkcji seryjnej. Używam różnych technologij, więc pomysły mogą być jak najbardziej odważne.

Uwielbiam pracować z drewnem i chcę podzielić się swoją miłością z wami. Jestem pewny, że produkty pod marką Artecodrew będą cieszyć was przez długi czas.

Z poważaniem

Właściciel pracowni Artecodrew
Pavel Sushenok

Pracownia stolarska Artecodrew | Studio drewna
Pracownia stolarska Artecodrew | Studio drewna

Dziękuję za opinie!